Search
Close this search box.

Spacer w KPN

W sobotę 4 grudnia 2021 kilka osób z Okręgu Mazowieckiego ZPFP uczestniczyło w plenerze otwartym, organizowanym w ramach wystawy zdjęć nagrodzonych w etapie okręgowym konkursu Fotograf Roku 2021. Wystawa jest aktualnie eksponowana w Gminnym Ośrodku Kultury w Lesznie przy ul. Szkolnej 10.

Spotkanie nasze odbyło się na terenie Kampinoskiego Parku Narodowego, mieliśmy stosowne zezwolenie i przewodnika. Wzięły w nim udział osoby (jeszcze) niezrzeszone, mieliśmy dobrą okazję do ciekawych rozmów i porównania podejścia do tych samych motywów.

Trasa nie była zbyt długa, prowadziła ścieżką edukacyjną w Roztoce. Przy dobrej pogodzie są tam miejsca, do których warto wrócić. Niestety, tym razem pogoda była dobra tylko w prognozie. Przez moment błysnęło czerwone światło wschodu Słońca, po czym nastała wszędobylska burość.

Brak warunków nie przeszkodził w nawiązaniu nowych kontaktów i snuciu planów na przyszłość. Spotkanie zakończyliśmy tradycyjnie gorącą kawą, nie zabrakło pysznego ciasta, pojawiły się też firmowe pierniczki o wybornym smaku. Bardzo dziękuję p. dyrektor GOK w Lesznie Emilii Frydrych za pomysł tego spaceru i pomoc w organizacji oraz przewodniczce p. Dorocie Matuszyk za sprawne poprowadzenie naszej gromadki leśnym szlakiem.

Udostępnij:

Więcej postów

Konkurs Fotograf Roku 2022

Od 5 do końca stycznia 2022 można zgłaszać zdjęcia do konkursu Fotograf Roku 2022. W tym roku w konkursie są następujące kategorie: W każdej kategorii

Wernisaż wystawy pokonkursowej w Lesznie

Dziś, tj. 19 listopada 2021, otwieramy wystawę zdjęć nagrodzonych i wyróżnionych w konkursie Fotograf Roku 2021 Okręgu Mazowieckiego ZPFP. Składają się na nią 43 wspaniałe