Search
Close this search box.

Wernisaż wystawy pokonkursowej w Lesznie

Dziś, tj. 19 listopada 2021, otwieramy wystawę zdjęć nagrodzonych i wyróżnionych w konkursie Fotograf Roku 2021 Okręgu Mazowieckiego ZPFP. Składają się na nią 43 wspaniałe zdjęcia przyrody pogrupowane w kategorie konkursowe.

Prezentowane zdjęcia to efekt pracy jury w składzie Paweł Wrona (przewodniczący), Adriana Bogdanowska, Cezary Korkosz i Paweł Klarecki. Jury miało niełatwy wybór, do konkursu zakwalifikowano aż 974 prace zgłoszone przez 45 osób.

Na potrzeby wystawy swoje przestronne pomieszczenia udostępnił nam Gminny Ośrodek Kultury w Lesznie. Mam nadzieję, że ta wystawa, a także wcześniejsze nasze rozmowy i plany, będą początkiem ciekawej współpracy i wspólnego odkrywania zakamarków Puszczy Kampinoskiej.

Zapraszamy do oglądania, wystawa będzie dostępna co najmniej do stycznia 2022.

Udostępnij:

Więcej postów

Konkurs Fotograf Roku 2022

Od 5 do końca stycznia 2022 można zgłaszać zdjęcia do konkursu Fotograf Roku 2022. W tym roku w konkursie są następujące kategorie: W każdej kategorii

Spacer w KPN

W sobotę 4 grudnia 2021 kilka osób z Okręgu Mazowieckiego ZPFP uczestniczyło w plenerze otwartym, organizowanym w ramach wystawy zdjęć nagrodzonych w etapie okręgowym konkursu